ПРОДАЖ ТА МОНТАЖ ПОКРІВЕЛЬНИХ І ФАСАДНИХ МАТЕРІАЛІВ

Відмінним рішенням для захисту території від сторонніх очей послужить паркан з профнастилу - недорогого міцного матеріалу..
Стоунхендж.Сегодня профнастил використовується в самих різних цілях - це і покрівельний матеріал, і відмінна альтернатива дереву при зведенні зовнішніх огороджувальних конструкцій. Підвищену міцність і стійкість до корозії при атмосферних опадах володіє профнастил оцинкований. Втім, стійкістю до корозії повинні володіти будь-які покрівельні матеріали.
Стоунхендж.Сегодня профнастил використовується в самих різних цілях - це і покрівельний матеріал, і відмінна альтернатива дереву при зведенні зовнішніх огороджувальних конструкцій. Підвищену міцність В асортименті ТОВ «Стройпартнер» - надійні покрівельні та фасадні матеріали, які відвантажуються зі складів в містах: Київ, Житомир, Запоріжжя, Миколаїв, Одеса, Полтава, Харків, Чернігів, Черкаси. ТОВ «Стройпартнер» також виконує роботи з проектування та будівництва складських приміщень. У нас ви можете замовити металевий гараж і ангари. Кваліфіковані фахівці підготують проект з урахуванням всіх ваших побажань і особливостей території. Крім того, ми виконуємо монтаж металочерепиці на вже готових будівлях. У числі послуг, що надаються компанією, також оптова та роздрібна продаж металочерепиці і продаж профнастилу.

 

Відгуки клієнтів

 • Полная техническая поддержка, обучение кровельщиков, расчет нагрузок, наличие инструкций и гарантий - отличительная черта ООО "Стройпартнер"
  Мороз Петр
  прораб
 • Отличные материалы европейского качества, огромный выбор и прекрасный сервис.
  Станислав Деревянко
  Прораб
 • Стройпартнер - надежная компания! Всегда приятно работать с настоящими профессионалами.
  Сергей Стыбиш
  кровельщик