Металочерепиця

Металочерепиця

Сьогодні придбати металочерепицю, означає отримати модний і сучасний покрівельний матеріал. Компанія «Стройпартнер» є одним з найбільш перевірених постачальників на ринку. Наші ціни доступні абсолютно кожному покупцеві. Співробітники завжди готові допомогти вам. Виконуємо замовлення металочерепиці в найкоротші терміни. Також пропонуємо клієнтам послугу доставки.

Матеріал, який ми пропонуємо, повністю відповідає необхідним стандартам якості. Для покупців надається десятирічна і тридцятирічна гарантії на кольорове покриття з полімеру.

Наш асортимент:

1) Металочерепицю КРОН з кроком хвилі 350 і 400. Такий вибір буде хорошим варіантом для клієнтів, які віддають перевагу сучасній металеву покрівлю.

2) Металочерепиця ШАФІР з кроком хвилі 350 і 400. Вона підійде для скатних дахів стандартного виду і відмінної якості.

3) Металочерепиця Арад КЛАСІК з кроком хвилі 350 і 400 Це металочерепиця, яка виглядає на покрівлі як натуральна керамічна черепиця. За допомогою збільшеної глибини штампування виходить оригінальний зовнішній вигляд, в середземноморському стилі.

Коли ви перший раз купите металочерепицю, ви зрозумієте, що - це найкращий і якісний покрівельний матеріал.

Стадії виробництва сталевого листа для металочерепиці виглядають так:

1) Спочатку відбувається прокат цілісного листа зі сталі (листи в товщиною не менше 0,45 мм);

2) Далі лист покривають шаром з цинку;

3) Після, починають ґрунтувати зовнішнє покриття і пасивувати всю поверхню;

4) Відбувається накладання кольорового шару з полімеру;

5) І в кінці, здійснюється просушування полімерного шару.

Після таких складних етапів готовий матеріал проходить перевірку якості. Завдяки якісній упаковці зберігається оригінальний зовнішній вигляд і виключається можливість дрібних пошкоджень.

При покупці металочерепиці не забудьте про супутні товари. Наприклад, додатково ви можете вибрати комплектуючі товари або видаткові. Наш асортимент постійно поповнюється новими і вже популярними товарами.

Залишилися питання? Просто набирайте наш номер +38 (044) 496-21-29 або приїжджайте до нас в офіс. Наші досвідчені фахівці проконсультують щодо будь-якої ситуації.

 Завантажити інструкцію з монтажу.

КРОН ШАФИР  

 

Металочерепиця КРОН 

 

Крон 350

Крон 400

Покрівля Металочерепиця

 

 

 Металочерепиця ШАФИР (Монтеррей)

 

Шафир 350

Шафир 400

 

 
 

Колористика Покрівельні аксесуари Металочерепиця з кам'яною посипкою