Захищає теплоізоляцію від можливого проникнення атмосферної вологи і механічного руйнування (вивітрювання) і підвищеної повітропроникності, зберігаючи теплоізоляційні властивості матеріалу. Наявність супердифузійної мембрани підвищує теплову ефективність покрівлі не менше ніж на 7%.
Маючи підвищені дифузійні властивості, а також високу стійкість до води і вітрового навантаження, дифузійна мембрана застосовується в конструкціях утеплених скатних покрівель (при обладнанні теплих горищ-мансард), а також вентильованих фасадів.
Застосування дифузійної мембрани має ряд переваг:
- мембрана замінює одночасно два види плівок: гідробар’єр і вітрозахист
- мембрана може укладатися безпосередньо на теплоізоляцію, настил, фанеру, плити OSB, завдяки чому створюється додатковий простір для теплоізоляції, поліпшуються ізоляційні параметри
- мембрана збільшує термін служби утеплювача і дерев’яних конструкцій
Монтаж супердифузійних мембран
У конструкціях покрівлі і фасадів супердифузійні мембрани укладаються безпосередньо на шар утеплення, закріплюються безпосередньо на площині крокв або до інших будівельних елементів покрівлі. Для цього використовуються скоби або нержавіючі цвяхи. Відстань між несучими лагами не повинна перевищувати 1,2 м. По коньку можна проводити нахлест супердифузійної мембрани через коньок. Слід укладати плівку стороною з написами назовні і робити нахлест не менше зазначеного пунктиром.
Застосування супердифузійних мембран для утеплення покрівлі
1) металочерепиця; 2) рейка обрешітки; 3) контробрешітка; 4) супердифмембрана; 5) кроква; 6) утеплювач; 7) пароізоляція