Касетони облицювальні

Касетони облицювальні

Призначення і сфера застосування касетонів

Касетони призначені для облицювання фасадів будівель. Фасадні системи з використанням касетонів мають сучасний і естетичний вигляд.

Конструкція касетонів була розроблена таким чином, щоб надати спорудам міцності та підвищити довговічність.

Касетони використовуються як для оздоблення фасадів існуючих будівель, так і в новому будівництві як зовнішній елемент сендвіч-панелі поетапної зборки.

Завантажити інструкцію з монтажу

 

 

 

Види касетонів та їх розміри

Виробляємо касетони двох типів з оцинкованого металу товщиною 1,00; 1,20 і 1,50 мм з полімерним покриттям (поліестер та PVDF):

- касетони з Закритого акціонерного стиком (К-1 та К-2);

- касетони з відкритим стиком (Т-1).

Касетони постачаються в стандартномм кольорі RAL 9006. По спеціальному замовленню можемо виготовити касетони й інших кольорів.

 

Види і розміри касетонів

Касетон К-1

Кассетон К-2

Кассетон Т-1

А - висота дзеркала касетона; В - довжина дзеркала касетона; С - горизонтальний стик касетона (для К-1 і К-2 - від 0 до 30 мм, для Т-1 - від 20 до 60 мм); D - вертикальний стик касетона (для К-1 і К-2 - від 0 до 30 мм, для Т-1 - від 20 до 60 мм); Е - глибина касетона (для К-1 і К-2 - від 35 до 60 мм, для Т-1 - від 20 до 60 мм).

Увага! Розмір касетонів залежить від товщини металу, з якого вони виготовлені. Чим більше розмір касетонів, тим більше повинна бути товщина металу, виготовляються касетони з максимальною товщиною металу 1,50 мм, тому існує обмеження розмірів касетонів.

 

Касетони з закритим стиком

Касетони з закритим стиком мають таку геометрію, яка дозволяє ховати місця кріплення касетона до подконструкции. Таким чином, після монтажу на фасаді не видно саморізів в стиках, тому цей тип касетонів називається з закритим стиком.

Касетони з закритим стиком кріпляться на вертикально змонтовані холоднокатані профілі (як при новому будівництві - сендвіч-панель поетапної збірки, так і при облицюванні існуючих фасадів. Крок прогонів приймається згідно технічного проекту або за допомогою таблиць навантажень.

При самостійному виборі кроку прогонів необхідно обов'язково враховувати розміри касетонів і товщину металу, з якого вони виготовлені. Залежно від розміру касетонів може з'явитися потреба в спомогательном прогоні.

 

Касетон К-1

 

Касетон К-2

  

Розміри А, В, С, D і Е варіюються і приймаються відповідно до технічного проекту

 

Касетони з відкритим стиком

Касетони цього типу після монтажу залишають відкритими горизонтальний і вертикальний стики.

Монтаж касетонів з відкритим стиком можна проводити знизу вгору в будь-якому напрямку.

Як подконструкции для касетонів з закритим стиком використовуються також омега-профілі 30/90 та 30/50 (або омега 20), крок яких приймається згідно таблиць навантажень та геометрії касетонів. Ширина горизонтального С і вертикального стиків D задається однаково і повинна складати min 20 мм. Глибина касетона E для типу Т-1 становить: min - 20 мм; max - 60 мм.

 

Касетон Т-1

Розміри А, В, С, D і Е варіюються і приймаються відповідно до технічного проекту

 

 

Колористика

Fatal error: Class 'XMLWriter' not found in /sata1/home/users/stroypart/www/www.stroypartner.kiev.ua/sites/all/modules/xmlsitemap/xmlsitemap.xmlsitemap.inc on line 15