Плівки, ущільнювачі

Паробар'єр

BUDFOL/ BUDFOL 3W

Область застосування
Ці плeнкі (BUDFOL, BUDFOL 3W) є відмінними пароізоляційними матеріалами для конструкцій стін, покрівлі та перекриття, створення вологовідштовхувального шару під підлогами, паркетними настилами, сливами, захисту скатів даху під час будівельних і ремонтних робіт.

Завдяки своїй багатошаровій структурі (BUDFOL 3W) при меншій товщині має підвищену механічну міцність. BUDFOL 3W є єдиним в своeм роді матеріалом, досryпним сьогодні на будівельному ринку.

Переваги: 

- завдяки багатошаровій структурі плівка, при меншій товщині, характеризується підвищеною механічною міцністю,
- разом з покрівельною плівкою STROTEX та мінватою створює герметичну систему покрівлі,
- разом з поліетиленовим прошарком створює герметичну систему підлог.

STROTEX AL 90

Багатошарові металізовані плівки відбивають теплову енергію і створюють додатковий ізоляційний ефект. Можуть бути використані у всіх вентильованих і не вентильованих конструкціях дахів, є ізоляційним бар'єром для водяної пари і вітру, призначені для житлових горищ.

Переваги:

- непроникні для водяної пари;
запобігають втраті тепла, викликану вільною циркуляцією повітря;
- є додатковою вітро- та пароізоляцією;
- запобігають зволоженню теплоізоляції покрівлі;
- завдяки армуванню, міцні на розрив;
- еластичні й зручні при монтажі.

Застосування в поєднанні з проміжними покрівельними матеріалами дозволяє забезпечити в житлових горищах відповідні кліматичні умови.

Гідробар'ер

STROTEX 110

Сфера використання: 

Паропропуск ающіе армовані плівки для покрівлі оберігають конструкцію даху від проникнення води, а також захищають шар теплоізоляції від зовнішньої вологи. Ці плівки призначені для відводу водяної пари, який знаходиться всередині стін або крокв, зберігаючи при цьому тепло в ізоляційних матеріалах покрівлі.

Переваги:

- паропроникність;
- водонепроникність;
- міцність на розрив (завдяки армуванню);
- еластичність і зручність при монтажі;
- стійкість до UV-променів.

Вітрозахисний ізоляція WIGOFOL 100

Даний продукт може використовуватися як альтернатива супердифузіонні мембрані у зовнішніх стінах конструкцій, не уступаючи їй по характеристикам, але маючи при цьому більш низьку вартість.

Вітробар'єр WIGOFOL 100 захищає термоізоляцію від вивітрювання волокон, запилення, запобігає вивітрюванню тепла з шару термоізоляції, утримуючи його високі теплові показники. Стабілізовано до впливу ультрафіолетового опромінення (може знаходитися під прямою дією сонячних променів до трьох місяців). Монтаж плівки простий - на неї нанесені місця перехлестов.

 

Ущільнювачі універсальні

Обов'язково застосовуються на стику між коником і металочерепицею.

Цей тип ущільнювачів не перешкоджає провітрювання простору під покрівлею, так як проводиться з еластичного пористого пінополіуретану з домішками сажі і сірки. Універсальний ущільнювач зносостійкий і зберігає свої еластичні властивості при температурах від -60 до + 95оС. Відносно стійкий до грибків і не підтримує горіння.

Ущільнювачі хвилясті

Застосовуються на стику між коником, карнизом, покрівельними аксесуарами та металочерепицею. Мають форму, яка збігається з формою хвилі металочерепиці та профнастилу. Для кожного виду металочерепиці та профнастилу виробляються відповідного розміру і форми карнизні і коньковиє ущільнювачі.


Fatal error: Class 'XMLWriter' not found in /sata1/home/users/stroypart/www/www.stroypartner.kiev.ua/sites/all/modules/xmlsitemap/xmlsitemap.xmlsitemap.inc on line 15