Термопрокладки, ущільнювачі

Ущільнювачі покрівельні, універсальний ущільнювач

Покрівельні та універсальні ущільнювачі використовуються з метою надійної герметизації елементів покрівлі в місцях примикання до несучої конструкції для захисту простору під покрівлею від атмосферних опадів, попадання сміття, а також – з метою надійної і довговічною герметизації елементів покрівлі в місцях їх стикування до несучої конструкції, а також у місцях монтажу покрівельних аксесуарів.

Ущільнювачі універсальні

Обов’язково застосовуються на стику між коньком та металочерепицею. Цей тип ущільнювачів не перешкоджає провітрюванню простору під покрівлею, так як виготовляється з еластичного пористого пінополіуретану . Універсальний ущільнювач зносостійкий і зберігає свої еластичні властивості при температурах від -60 до +95 оС. Відносно стійкий до грибків і не підтримує горіння.

Ущільнювачі хвилясті

  Застосовуються на стику між коньком, карнизом, покрівельними аксесуарами та профнастилом. Мають форму, яка співпадає з формою хвилі профнастилу. Для кожного виду профнастилу виробляються відповідного розміру і форми карнизні і конькові ущільнювачі. Цей тип ущільнювачів має вентиляційні щілини, завдяки чому підпокрівельні матеріали провітрюються, а на внутрішній стороні покрівлі або фасаду не виникає конденсат, який забезпечує надійну і довговічну експлуатацію. Хвилясті ущільнювачі виробляються з поліетилену високого тиску, мають високу вологостійкість, стійкі до хімічних речовин і не підтримують горіння.

Термопрокладки для утеплення фасадів і покрівлі

Термопрокладки застосовуються для щільного стикування профілів металевого каркаса, а також для забезпечення необхідної гідро-, звукоізоляції та ліквідації містків холоду при монтажі фасадних систем з використанням внутрішніх стінових касет, Термопрокладки виробляються зі спіненого поліетилену, тому за своїми фізико-хімічними властивостями не поступаються таким ізоляційним матеріалам, як скловата, пінопласт, пенофол та ін.

EPDM-прокладки

 EPDM-прокладки застосовуються при монтажі фасадних і покрівельних матеріалів у місцях їх прилягання до несучого каркасу з метою захисту міжпанельних стиків від вологи і пилу.